شرکت فنی و مهندسی پردازش صنعت ماهور

پروژه های پیمانکاری

دقت و کیفیت در کنار سرعت اجرا

دقت و کیفیت همراه با سرعت در اجرا

شرکت پردازش صنعت ماهور پروژه های متعددی را در زمینه طراحی کنترل بردهای صنعتی، بهینه سازی کنترل، ساخت تست استیشن در سطوح بالا و حتی نورپردازی شهری اجرا کرده است.

نگه داری

تعمیرات

تأمین قطعات

پشتیبانی تجهیزات

مانیتورینگ مزارع ارز دیجیتال - 1401

کنترلر و مانیتورینگ

ریگ ماینینگ اتریوم (Ethereum mining rig) دستگاهی کامپیوتری طراحی‌شده برای استخراج اتریوم است. افرادی که قصد استخراج اتریوم از شبکه بلاکچین این کریپتوکارنسی را دارند، باید با استفاده از ریگ به شبکه بلاکچین آن متصل شوند تا این دستگاه با بهره‌گیری از قدرت پردازشی خود محاسبات لازم را انجام دهد و موفق به کسب پاداش بلاک اتریوم شود تا فرد بتواند رمزارز را استخراج کند. انتخاب نرم‌افزار استخراج (یا نرم‌افزار ماینینگ) مناسب برای استخراج رمز ارز  از بین نرم‌افزارهای متعدد طراحی‌شده برای این کار، از دیگر دشواری‌های استفاده از ریگ ماینینگ اتریوم است. خنک کردن کارت گرافیک اورکلاک‌شده نیز کمی دشوار است؛ زیرا پس از اورکلاک شدن یک کارت گرافیک دمای آن در حین فعالیت سنگین نسبت به قبل بیشتر افزایش پیدا می‌کند و به همین دلیل باید سیستم قدرتمندتری برای خنک شدن آن انتخاب شود. 

تیم پردازش صنعت ماهور طی دوره ها و با تخصص تیم فنی خود، پشتیبانی مزارع تولید رمزارز را به صورت حرفه‌ای جهت رسیدن به بیشترین بازدهی را انجام می‌دهد.

اصفهان - صفه - 1396

آبنمای حروف

طراحی و اجرای آبنمای حروف پارک کوهستانی صفه با هسته پردازشی ARM به سفارش شهرداری منطقه 6 اصفهان در حدود 8 ماه طراحی و اجرا شد. این آبنما همچنان فعال است.

قایلیت اضافه شدن نمایش جدید توسط کاربر در این پروژه وجود دارد.

محل قرارگیری تجهیزات به گونه ای طراحی شده که در دسترس است و قابلیت تعمیرپذیری آبنما را تا حد زیادی بالا میبرد.

اصفهان - پل دفاع مقدس - 1397

احیای نورپردازی هوشمند

نورپردازی پل دفاع مقدس جدود 12 سال قبل انجام شده بود. تجهیزات به کار رفته قدیمی بود و تعمیرات نورپردازی را هزینه بر می کرد، علاوه بر اینکه یکپارچگی در دستورالعمل های تعمیر و نگه داری پل وجود نداشت.

ما با تحلیل مهندسی سیستم نورپردازی، نقشه ها را استخراج و مشکلات کارایی سیستم را شناسایی کردیم، بردهای کنترل را اطلاح و کابل کشی ها را ترمیم و چراغ ها را تعمیر کردیم. سپس نرم افزار کنترل را به روزرسانی و سیستم را راه اندازی کردیم.

نورپردازی پل دفاع مقدس اصفهان به سبب بهینه شدن تجهیزات و نرم افزار در کنار تعهد به کیفیت اجرا، هنوز فعال است.

اصفهان - سی و سه پل - 1398

اجرای نورپردازی LED

با توجه به قدیمی بودن کابل کشی و تجهیزات نورپردازی سی و سه پل اصفهان که با پروژکتورهای گازی پرمصرف اجرا شده بود، در کنار عمر کوتاه هر پروژکتور، تعمیرات و نگه داری آن ها نیز دشوار بود.
 در این پروژه، پروژکتورهای مناسب فضای تاریخی با نورپراکنی ماسب را با لامپ های LED طراحی و اجرا کردیم. شدت نور، رنگ و میزان پرتاب نور در این پروژکتورها تست و بهینه گردیده است.

با ارائه راه حل های هوشمند و بهینه الکترونیک، همراه شما هستیم.

error: Content is protected !!
small_c_popup.png

برای گرفتن مشاوره

با ما در ارتباط باشید